Ryhmänjohtajien yhteystiedot

Sudenpennut (7-10 v.)

  • Erika Kangasmäki, Ilvekset, uusi lauma (-11) erika.kangasmaki(at)gmail.com
  • Kirsi Kettula, Ilveksetkirsi.kettula(at)helsinki.fi
  • Marcelin Müller, Ilveksetmarcelinmuller(at)gmail.com
  • Päivi Kaltiokumpu, Sudet (-10) / paivi.kaltiokumpu(at)gmail.com 
  • Iiro Lehtiniemi, Sudet / iiro.lehtiniemi(at)aalto.fi
  • Saara Leppäharju, Sudet / saara.leppaharju(at)gmail.com
  • Elise Valin-Raki, Oravat (-09) elise.valinraki(at)gmail.com

Seikkailijat (10-12 v.)

Tara Talsio, Seikkailijaikäkausivastaava / talsiotara(at)gmail.com

  • Ellen Nordlund, Kissajätskit (-08) / ellen.nordlund10(at)gmail.com
  • Helle Peill, Kissajätskit / helle.peill(at)gmail.com
  • Eeva Stambej, Kissajätskit / eevaleenastambej(at)gmail.com
  • Mika Alastalo, Kissajätskit (luotsi) / mika.alastalo(at)elisanet.fi
  • Laura Setälä, Superlaamat (-07) / laura.setala(at)pp.inet.fi
  • Oona Karlsson, Superlaamat / karlssonoona(at)gmail.com
  • Katri Kääriäinen, Superlaamatkatri.kaariainen(at)gmail.com
  • Elena Lehikoinen, Kultamansikat (-06) / elena.lehikoinen(at)icloud.com
  • Elina Lehtoranta, Kultamansikat / elina.h.lehtoranta(at)gmail.com
  • Aino Päätalo, Kultamansikat /

Tarpojat (12-15 v.)

  • Kira Bergius, Pistepirkot (-05) / kira.bergius(at)tapiolankoulu.fi
  • Anni Marin, Pistepirkot anni.marin(at)outlook.com
  • Marcelin Müller, Pistepirkot (luotsi) marcelinmuller(at)gmail.com
  • Elina Leiniö, Liftarit (-04) ellulei01(at)gmail.com
  • Ada Kling, Liftarit ada.kling(at)gmail.com
  • Tiia Merenheimo, Liftarit (luotsi) tiia.merenheimo(at)gmail.com
  • Annika Kangasmäki, Viemärikirahvit (-04) antzu.kangasmaki(at)gmail.com 
  • Lotta Stambej, Viemärikirahvit lottainkeristambej(at)gmail.com
  • Elsa Viljakainen, Viemärikirahvit elsaa933(at)gmail.com
  • Iida Ahonen, Viemärikirahvit (luotsi) iida.ahonen(at)netti.fi

Samoajat (15-17 v.)

  • Nachokikit (-03) Luotsi Kialiina Tonttila / kialiina.tonttila(at)gmail.com
  • Wompatit (-02)
  • Ankka-vartio (-01) Luotsi Emma Einamo / emma.einamo(at)gmail.com

Vaeltajat (18-22 v.)

  • MiäsSiivoojat (-99-00) Luotsi Lauha Aaltonen / lauha.aaltonen(at)welho.com
  • Himpulat (-97-99) Luotsi Tiia Merenheimo / tiia.merenheimo(at)gmail.com

 

Johtaja: Jos yhteystietosi puuttuvat, ovat muuttuneet, tai haluat poistaa niiden näkyvyyden nettisivuilta, ole yhteydessä lippukunnanjohtajaan.

Huoltaja: Jos et saa ylläolevilla yhteystiedoilla yhteyttä lapsesi ryhmänjohtajaan, ole yhteydessä ryhmän luotsiin, ikäkausivastaavaan tai lippukunnanjohtajaan.