Ryhmänjohtajien yhteystiedot

Uudet jäsenet: Täytä jäsenhakemuksemme, niin otamme sinuun yhteyttä. Lisätietoja antaa lippukunnanjohtaja Elina – ellulei01(at)gmail.com.


Johtaja: Jos yhteystietosi puuttuvat, ovat muuttuneet, tai haluat poistaa niiden näkyvyyden nettisivuilta, ole yhteydessä hallitukseen tai suoraan lippukunnanjohtajaan.

Huoltaja: Jos et saa allaolevilla yhteystiedoilla yhteyttä lapsesi ryhmänjohtajaan, ole yhteydessä ryhmän luotsiin, ikäkausivastaavaan tai lippukunnanjohtajaan.


Sudenpennut (7-10 v.)

  • Ikäkausivastaava: Elise Valin-Raki, elise.valinraki(at)gmail.com
  • Jänikset (synt. 2013)
    • Päivi Kaltiokumpu, paivi.kaltiokumpu(at)gmail.com 
    • Saara Leppäharju, saara.leppaharju(at)gmail.com
    • Elise Valin-Raki, elise.valinraki(at)gmail.com
  • Ketut (synt. 2012)
    • Stella Björkholm, stella.bjorkholm(at)evl.fi 
    • Satu Hellsten, hellstensatu2(at)gmail.com
    • Mika Alastalo, mika.alastalo(at)elisanet.fi
    • Lea Mikonsaari, lea.mikonsaari(at)inspiregroup.fi
  • Ilvekset (synt. 2011)
    • Elina ”Masi” Savilaakso, elinausavilaakso(at)gmail.com
    • Tara Talsio, talsiotara(at)gmail.com
    • Kaisla ”Kale” Hellsten, kaislahellsten(at)gmail.com
    • Liekki Salmenkivi, lotta.salmenkivi(at)gmail.com
    • Hanna Hujakka, hujakkahanna(at)gmail.com

Seikkailijat (10-12 v.)

  • Ikäkausivastaava: –
  • Hiirihaukat (synt. 2010)
    • Selja Rögård, selja.rogard(at)gmail.com
    • Onerva Pirttimaa, onerva.pirttimaa(at)gmail.com
    • Ella Ikonen, ella.ikonenx(at)gmail.com
  • Moominkilpikonnat (synt. 2009-2010), ryhmä on kaksikielinen (suomi & englanti)
    • Laura Setälä, laura.setala(at)partio.fi
    • Katri Kääriäinen, katri.kaariainen(at)gmail.com

Tarpojat (12-15 v.)

  • Ikäkausivastaava: –
  • Rasittavat lokit (synt. 2008)
    • Eeva Stambej, eevaleenastambej(at)gmail.com
    • Kira Bergius, bergiuskira(at)gmail.com
    • Anni Marin, anni.marin(at)outlook.com
    • Luotsi: Erika Kangasmäki, erika.kangasmaki(at)gmail.com
  • Superlaamat (synt. 2007)
    • Aura Viljakainen, viljakainenaura(at)gmail.com
    • Emma Saariaho, saariahoemma(at)gmail.com
    • Luotsi: Elsa Viljakainen, elsa.e.viljakainen(at)gmail.com
  • Kultamansikat (synt. 2006)
    • Elena Lehikoinen, elena.lehikoinen(at)icloud.com
    • Elina Lehtoranta, elina.h.lehtoranta(at)gmail.com
    • Aino Päätalo, fannipaatalo(at)gmail.com
    • Luotsi: Tara Talsio, talsiotara(at)gmail.com

Samoajat (15-17 v.)

  • Pistepirkot (synt. 2005)
    • Luotsi: Marcelin ”Sissi” Müller, marcelinmuller(at)gmail.com
  • Liftarit (synt. 2004)
    • Luotsi: Elina Leiniö, ellulei01(at)gmail.com
  • Viemärikirahvit (synt. 2004)
    • Luotsi: Lotta Stambej, lottainkeristambej(at)gmail.com
  • Nachokikit (synt. 2003)
    • Luotsi: –

Vaeltajat (18-22 v.)

  • Wompatit (synt. 2002)
    • Luotsi: Lotta Konttas, lotta.konttas(at)partio.fi
  • Vartio Ankka (synt. 2001)
    • Luotsi: –
  • Miässiivoojat (synt. 1999-2000)
    • Luotsi: –
  • Himpulat (synt. 1997-1999)
    • Luotsi: Tiia Merenheimo, tiia.merenheimo(at)partio.fi