Ryhmänjohtajien yhteystiedot

Sudenpennut (7-10 v.)

  • Stella Björkholm, Ketut (-12) / stella.bjorkholm(at)evl.fi 
  • Kirsi Kettula, Ketut / kirsi.kettula(at)gmail.com
  • Satu Hellsten, Ketut / hellstensatu2(at)gmail.com
  • Mika Alastalo, Ketut / mika.alastalo(at)elisanet.fi
  • Elina ”Masi” Savilaakso, Ilvekset (-11) / elinausavilaakso(at)gmail.com
  • Tara Talsio, Ilvekset / talsiotara(at)gmail.com
  • Kaisla Hellsten, Ilvekset / kaislahellsten(at)gmail.com
  • Tuuli Lönnberg, Ilvekset / tuuli.lonnberg(at)welho.com
  • Päivi Kaltiokumpu, Sudet (-10) / paivi.kaltiokumpu(at)gmail.com 
  • Saara Leppäharju, Sudet / saara.leppaharju(at)gmail.com
  • Emilia Hentula, Sudet / emilia.hentula(at)gmail.com
  • Iida Toivanen, Sudet / iida.iidatoivanen(at)icloud.com

Seikkailijat (10-12 v.)

  • Laura Setälä, Moominkilpikonnat (-09-10) / laura.setala(at)partio.fi
  • Oona Karlsson, Moominkilpikonnat / karlssonoona(at)gmail.com
  • Katri Kääriäinen, Moominkilpikonnat / katri.kaariainen(at)gmail.com
  • Ellen Nordlund, Kissajätskit (-08) / ellen.nordlund10(at)gmail.com
  • Helle Peill, Kissajätskit / helle.peill(at)gmail.com
  • Eeva Stambej, Kissajätskit / eevaleenastambej(at)gmail.com

Tarpojat (12-15 v.)

  • Aura Viljakainen, Superlaamat (-07) / viljakainenaura(at)gmail.com
  • Sini Wiman, Superlaamat / sini.wiman(at)gmail.com
  • Emma Saariaho, Superlaamat / saariahoemma(at)gmail.com
  • Inka Sallasmaa, Superlaamat / inka.sallasmaa(at)gmail.com
  • Elena Lehikoinen, Kultamansikat (-06) / elena.lehikoinen(at)icloud.com
  • Elina Lehtoranta, Kultamansikat / elina.h.lehtoranta(at)gmail.com
  • Aino Päätalo, Kultamansikat / fannipaatalo(at)gmail.com
  • Kira Bergius, Pistepirkot (-05) / kira.bergius(at)tapiolankoulu.fi
  • Anni Marin, Pistepirkot anni.marin(at)outlook.com

Luotsit ja ikäkausivastaavat

  • Sudenpentuikäkausivastaava Elise Valin-Raki / elise.valinraki(at)gmail.com
  • Seikkailijaikäkausivastaava Laura Setälä
  • Tarpojaluotsit: Elsa Viljakainen ja Laura Setälä (Superlaamat) / elsaa933(at)gmail.com ja laura.setala(at)partio.fi, Tara Talsio (Kultamansikat) / talsiotara(at)gmail.com, Marcelin Sissi Müller ja Rosa Vannela (Pistepirkot) / marcelinmuller(at)gmail.com ja rosa.vannela(at)gmail.com

Samoajat (15-17 v.)

  • Liftarit (-04) Luotsi Elina Leiniö / ellulei01(at)gmail.com
  • Viemärikirahvit (-04) Luotsi Lotta Stambej / lottainkeristambej(at)gmail.com
  • Nachokikit (-03) Luotsi Kialiina Tonttila / kialiina.tonttila(at)gmail.com
  • Wompatit (-02) Luotsi Lotta Konttas / lotta.konttas(at)partio.fi

Vaeltajat (18-22 v.)

  • Vartio Ankka (-01) Luotsi Janina Laaksonen / janinalaaksonen(at)hotmail.com
  • MiäsSiivoojat (-99-00)
  • Himpulat (-97-99) Luotsi Tiia Merenheimo / tiia.merenheimo(at)partio.fi

 

Johtaja: Jos yhteystietosi puuttuvat, ovat muuttuneet, tai haluat poistaa niiden näkyvyyden nettisivuilta, ole yhteydessä lippukunnanjohtajaan.

Huoltaja: Jos et saa ylläolevilla yhteystiedoilla yhteyttä lapsesi ryhmänjohtajaan, ole yhteydessä ryhmän luotsiin, ikäkausivastaavaan tai lippukunnanjohtajaan.