Ryhmänjohtajien yhteystiedot

Sudenpennut (7-10 v.)

  • Elina ”Masi” Savilaakso, Ilvekset (-11) /
  • Tara Talsio, Ilvekset / talsiotara(at)gmail.com
  • Kaisla Hellsten, Ilvekset /
  • Päivi Kaltiokumpu, Sudet (-10) / paivi.kaltiokumpu(at)gmail.com 
  • Saara Leppäharju, Sudet / saara.leppaharju(at)gmail.com

Seikkailijat (10-12 v.)

  • Laura Setälä, Oravat (-09-10) / laura.setala(at)pp.inet.fi
  • Oona Karlsson, Oravat / karlssonoona(at)gmail.com
  • Katri Kääriäinen, Oravat / katri.kaariainen(at)gmail.com
  • Ellen Nordlund, Kissajätskit (-08) / ellen.nordlund10(at)gmail.com
  • Helle Peill, Kissajätskit / helle.peill(at)gmail.com
  • Eeva Stambej, Kissajätskit / eevaleenastambej(at)gmail.com

Tarpojat (12-15 v.)

  • Superlaamat (-07)
  • Elena Lehikoinen, Kultamansikat (-06) / elena.lehikoinen(at)icloud.com
  • Elina Lehtoranta, Kultamansikat / elina.h.lehtoranta(at)gmail.com
  • Aino Päätalo, Kultamansikat /
  • Kira Bergius, Pistepirkot (-05) / kira.bergius(at)tapiolankoulu.fi
  • Anni Marin, Pistepirkot anni.marin(at)outlook.com

Samoajat (15-17 v.)

  • Liftarit (-04)
  • Viemärikirahvit (-04)
  • Nachokikit (-03) Luotsi Kialiina Tonttila / kialiina.tonttila(at)gmail.com
  • Wompatit (-02)

Vaeltajat (18-22 v.)

  • Vartio Ankka (-01)
  • MiäsSiivoojat (-99-00)
  • Himpulat (-97-99)

 

Johtaja: Jos yhteystietosi puuttuvat, ovat muuttuneet, tai haluat poistaa niiden näkyvyyden nettisivuilta, ole yhteydessä lippukunnanjohtajaan.

Huoltaja: Jos et saa ylläolevilla yhteystiedoilla yhteyttä lapsesi ryhmänjohtajaan, ole yhteydessä ryhmän luotsiin, ikäkausivastaavaan tai lippukunnanjohtajaan.