Ryhmänjohtajien yhteystiedot

Sudenpennut (7-10 v.)

  • Päivi Kaltiokumpu, Jänikset (-13) / paivi.kaltiokumpu(at)gmail.com 
  • Saara Leppäharju, Jänikset / saara.leppaharju(at)gmail.com
  • Elise Valin-Raki, Jänikset / elise.valinraki(at)gmail.com
  • Stella Björkholm, Ketut (-12) / stella.bjorkholm(at)evl.fi 
  • Satu Hellsten, Ketut / hellstensatu2(at)gmail.com
  • Mika Alastalo, Ketut / mika.alastalo(at)elisanet.fi
  • Lea Mikonsaari, Ketut / lea.mikonsaari(at)inspiregroup.fi
  • Elina ”Masi” Savilaakso, Ilvekset (-11) / elinausavilaakso(at)gmail.com
  • Tara Talsio, Ilvekset / talsiotara(at)gmail.com
  • Kaisla Hellsten, Ilvekset / kaislahellsten(at)gmail.com
  • Liekki Salmenkivi, Ilvekset / lotta.salmenkivi(at)gmail.com
  • Hanna Hujakka, Ilvekset / hujakkahanna(at)gmail.com

Seikkailijat (10-12 v.)

  • Selja Rögård, Sudet (-10) / selja.rogard(at)gmail.com
  • Naomi Kaasinen, Sudet / naomi.kaasinen(at)gmail.com
  • Onerva Pirttimaa, Sudet / onerva.pirttimaa(at)gmail.com
  • Ella Ikonen, Sudet / ella.ikonenx(at)gmail.com
  • Elina Leiniö, Sudetellulei01(at)gmail.com
  • Laura Setälä, Moominkilpikonnat (-09-10) / laura.setala(at)partio.fi
  • Katri Kääriäinen, Moominkilpikonnat / katri.kaariainen(at)gmail.com

Tarpojat (12-15 v.)

  • Eeva Stambej, Kissajätskit (-08) / eevaleenastambej(at)gmail.com
  • Kira Bergius, Kissajätskit / bergiuskira(at)gmail.com
  • Anni Marin, Kissajätskit anni.marin(at)outlook.com
  • Aura Viljakainen, Superlaamat (-07) / viljakainenaura(at)gmail.com
  • Emma Saariaho, Superlaamat / saariahoemma(at)gmail.com
  • Elena Lehikoinen, Kultamansikat (-06) / elena.lehikoinen(at)icloud.com
  • Elina Lehtoranta, Kultamansikat / elina.h.lehtoranta(at)gmail.com
  • Aino Päätalo, Kultamansikat / fannipaatalo(at)gmail.com

Luotsit ja ikäkausivastaavat

  • Sudenpentuikäkausivastaava Elise Valin-Raki / elise.valinraki(at)gmail.com
  • Tarpojaluotsit: Erika Kangasmäki (Kissajätskit) / erika.kangasmaki(at)gmail.com, Elsa Viljakainen (Superlaamat) / elsaa933(at)gmail.com, Tara Talsio (Kultamansikat) / talsiotara(at)gmail.com

Samoajat (15-17 v.)

  • Pistepirkot (-05) Luotsi Marcelin Sissi Müller / marcelinmuller(at)gmail.com
  • Liftarit (-04) Luotsi Elina Leiniö / ellulei01(at)gmail.com
  • Viemärikirahvit (-04) Luotsi Lotta Stambej / lottainkeristambej(at)gmail.com
  • Nachokikit (-03)

Vaeltajat (18-22 v.)

  • Wompatit (-02) Luotsi Lotta Konttas / lotta.konttas(at)partio.fi
  • Vartio Ankka (-01)
  • MiäsSiivoojat (-99-00)
  • Himpulat (-97-99) Luotsi Tiia Merenheimo / tiia.merenheimo(at)partio.fi

Johtaja: Jos yhteystietosi puuttuvat, ovat muuttuneet, tai haluat poistaa niiden näkyvyyden nettisivuilta, ole yhteydessä lippukunnanjohtajaan.

Huoltaja: Jos et saa ylläolevilla yhteystiedoilla yhteyttä lapsesi ryhmänjohtajaan, ole yhteydessä ryhmän luotsiin, ikäkausivastaavaan tai lippukunnanjohtajaan.